УП: Луценко вирішив об`єднати Самооборону з партією Тимошенко

УП: Луценко вирішив об`єднати Самооборону з партією ТимошенкоКолишній міністр внутрішніх справ, лідер громадського руху Народна самооборона Юрій Луценко в інтерв`ю інтернет-виданню Украинская правда заявив про об`єднання структурних одиниць Самооборони з партією Всеукраїнське об`єднання Батьківщина.

“Думаю, що після цих виборів (місцевих виборів) Самооборона як окремий політичний проект, який претендує на самостійну загальноукраїнську гру, закритий. У нас є достатньо якісні кадри і структури в деяких регіонах України. Було б правильно ці структури об`єднати з Батьківщиною”, – заявив Луценко.

У своєму інтерв`ю Українській правді він також зазначив, що своє майбутнє бачить поруч з лідером Батьківщини Юлією Тимошенко як її найближчого союзника і однодумця.

Відповідаючи на запитання, скільки грошей вклав у політичний проект під назвою Народна Самооборона депутат Верховної Ради від фракції НУ-НС Давид Жванія, Луценко сказав, що приблизно 7 млн доларів.

“З самого початку, коли я стартував, заявляв, що Жванія є спонсором. Між іншим, рекомендував би абсолютно всім, хто сьогодні стартує, робити так само – Свободі, Фронту змін”, – заявив Луценко.

За його словами, Жванія фінансував Самооборону до моменту об`єднання у Блок Наша Україна – Народна самооборона перед парламентськими виборами 2007 року.

Як повідомлялося, в червні Луценко спрогнозував, що депутатську групу з відповідною назвою у Верховній Раді буде ліквідовано.

Нагадаємо, в травні 2008 року партія Вперед, Україно! вирішила перейменуватися в Народну самооборону. У січні 2009 року Луценко заявив, що надалі Народна самооборона буде діяти виключно як політична сила.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня