Генпрокуратура: У справі Луценка з`являться нові епізоди

Генпрокуратура: У справі Луценка з`являться нові епізодиНачальник головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Олександр Каліфіцький заявив, що в справі за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка з`являться додаткові епізоди.

Про це він сказавв ефірі Шустер Live.

“Можусказати, що є ще дуже багато всяких цікавих моментів, які нам доведеться розібрати… Те, що висунули Юрію Віталійовичу (Луценку), і він ображається, що у ньоготам стаття 191 ч. 3 (Кримінального кодексу України), то це далеко не повнийперелік тих статей, які вас чекають у подальшому “, – зазначив слідчий ідодав, що в справі про водія Луценко багато додаткових нюансів.

За його словами,у водія Луценка “диплом був фальшивий”.

Крім того, засловами слідчого, Луценко “вирішив своєму другові ще придбатиквартиру”.

“Він, зновуж таки своїм наказом, вносить відповідні дані і надає право на отриманняквартири, причому без черги. Без будь-якої мотивації … Водія не влаштувала цяквартира, так як вона перебувала на вул. Сосницькій. Було незручно добиратисяна роботу, і він попросив Юрія Віталійовича: “чи не можна отримати вцентрі”. Чому ж не можна, можна. Він отримав її на вулиці Дмитрівській”, – зазначив Каліфіцький.

“Найцікавішеіншу, квартиру отримала ця людина, а чому прописаний у цій квартирі ЮрійВіталійович (Луценко) теж”, – наголосив начальник головного слідчогоуправління.

Нагадаємо,раніше, Луценко пояснив, чому він прописаний в квартирі свого водія.

“У 2006 роцімене зняли з посади Міністра. У мене двоє дітей … Якщо я вкажу своє місцепроживання, то в мене під дверима буде багато проблем. Ніякої охорони, ніякогопістолета для екс-міністра в нашій країні не передбачено”, – зазначивЛуценко .

Нагадаємо, 9листопада стало відомо, що стосовно Юрія Луценка порушено кримінальну справу заст. 191 ч.3 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхомзловживання службовим становищем). З Луценком взята підписка про невиїзд. 9листопада після допиту в ГПУ екс-міністр заявив, що справа, порушена протинього, є результатом його політичної та міліцейській діяльності.

Генпрокуратураінкримінує екс-главі МВС привласнення, розтрату майна або заволодіння нимшляхом зловживання службовим становищем. Йдеться про нарахування зайвих 40тисяч гривень пенсії водієві екс-міністра. Луценко перебуває на підписці проневиїзд.

10 листопада БЮТі партія Батьківщина заявили про свою підтримку і солідарність з екс-міністромЛуценком. Автори заяви зазначили, що порушення кримінальної справи протиекс-голови МВС і обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд”дуже схожі на подяку нового генерального прокурора Пшонки своєму кумовіЯнуковичу за призначення на цю посаду”. У той же день Луценко повідомив,що оскаржив порушення проти нього кримінальної справи.

27 жовтняповідомлялося, що Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу зафактом перевищення службових повноважень посадовими особами Міністерствавнутрішніх справ під час перебування Луценка міністром.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня