Янукович залякав Ахметова долею Ходорковського. А той йому пригадав Кеннеді

Президент Віктор Янукович на зустрічі з олігархами минулого місяця закликав їх віддавати три відсотки річного обороту, пише, посилаючись на свої джерела, політолог Тарас Кузьо на шпальтах видання Eurasia Daily Monitor.
“Коли Рінат Ахметов запротестував, Янукович згадав про долю ув’язненого російського олігарха Михайла Ходорковського”, – пише Кузьо.

“У відповідь Ахметов пригрозив, що президентів завжди може спіткати доля Кеннеді (президент США, якого було вбито пострілом снайпера – ред.)”, – стверджує політолог.

Він також зазначає, що ставленики Ахметова втрачають позиції в Адміністрації президента та в уряді – на противагу угрупованню Дмитра Фірташа.

Фактичним президентом України є Фірташ, заявляють в опозиції. Також зазначимо, що українські олігархи заборгували державі мільйони.

Кузьо є політичним технологом, який часто у своїх коментарях посідає протимошенківську позицію.

Зазначимо, що публікація міркувань політолога Кузьо про конфлікт між Януковичем і Ахметовим викликала великий резонанс в мережі.

Зокрема, вранці цю ж інформацію опублікували багато ресурсів. На форумах розгорнулося бурхливе обговорення даної теми. У ході дискусії з’ясувалося, що пан Кузьо, ймовірно, імітував інсайдерську інформацію “джерела”, обігравши в своїй статті анекдот, опублікований місяць тому в коментарях до однієї зі статей:

Збирає Янукович у Межигір’ї найбільших олігархів, і каже їм:

– Ну ви зрозуміли хто в домі господар? Тепер по три відсотки обороту – особисто мені. Зрозуміли?

Всі мовчать потупивши очі. Піднімається Ахметов і каже:

– Ну так не можна, ми в тебе стільки вклали, дай хоч гроші відбити!

Янукович:

– А прізвище Ходорковський тобі нічого не говорить, Рінате Леонідовичу?

Ахметов:

– А прізвище Кеннеді вам нічого не говорить, Вікторе Федоровичу?

Тема жорстокого протистояння між президентом України і найбільшим олігархом розкрита у романі футуролога Петра Масляка “День Незалежності”, опублікованого напередодні 24 серпня 2010 р. в бібліотеці “Народного Оглядача” – див.: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Афоризми для снайперів. Роман гіперреалістичної фантастики (текст, частина 1)

Події роману відбуваються в сучасній Україні. Все справжнє: Дніпро, Київ, вулиці, установи, гуртожитки, навіть автобусні маршрути. Реальні люди: чоловіки і жінки, студенти і пенсіонери, міліціонери й дачники. Реальна ситуація: до влади прийшло чергове політичне угрупування і між переможцями починаються «розбірки». Врешті-решт, президент і найбільший олігарх «замовили» один одного. Тепер все вирішують снайпери.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня