Стогній вдарив Луценка

Стогній вдарив ЛуценкаРадник міністра внутрішніх справ України Костянтин Стогній після ток-шоу Шустер live вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це сьогодніжурналістам повідомив директор Департаменту зв`язків з громадськістю МВСУкраїни Дмитро Андрєєв.

За його словами,в першій частині Шустер live обговорювалося питання діяльності органіввнутрішніх справ, і після її закінчення радник міністра Стогній та МихайлоГуцалюк, який у 2006 році перебував першим на квартирному обліку, але в 2009році став 66-м внаслідок зміни колишнім керівництвом МВС наказу про виділенняжитла працівникам міліції, обговорювали питання можливості відновлення в черзі.

“Стогній зГуцалюком виходили зі студії Савіка Шустера, і в момент, коли йшла розмова, якже можливо відновитися в цій черзі, колишнім міністр внутрішніх справ панЛуценко сказав, що квартиру можна отримати, якщо … ну, скажімо так, зробити… оральний контакт з міністром внутрішніх справ “, – сказав Андрєєв.

Пан Луценкосказав, що квартиру можна отримати, якщо … ну, скажімо так, зробити …оральний контакт з міністром внутрішніх справ, – Андрєєв

“Після цьогоСтогній вдарив пана Луценка в обличчя. Була бійка. Стогній попросив Луценка,якщо у нього є якісь претензії, викликати міліцію для з`ясування цьогоінциденту. Але Луценко відмовився це робити “, – зазначив директор ДЗГМВС.

При цьому вінзазначив, що на сьогоднішній день заяви з боку Луценка до органів внутрішніхсправ не надходило, “але такий інцидент мав місце”.

Нагадаємо, що вгрудні 2009 року Шуфрич ударив Луценка в обличчя

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня