Могильов призначив перевірку щодо інциденту з Луценком і Стогнієм

Могильов призначив перевірку щодо інциденту з Луценком і СтогніємМіністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов призначив службову перевірку щодо інциденту, що стався 12 листопада після завершення прямого ефіру ток-шоу Шустер live, та участі в ньому радника глави МВС Костянтина Стогнія.У неділю Стогній у рамках цієї перевірки готовий дати свої пояснення правоохоронцям.

Раніше директор департаменту зв`язків з громадськістю МВС України Дмитро Андрєєв повідомив, що Стогній вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Луценка в п`ятницю 12 листопада після ток-шоу на ТРК Україна.
Я за собою провини не відчуваю, але готовий давати пояснення з приводу того, що сталося, – Стогній

При цьому депутат Юрій Гримчак стверджує, що Стогній побив саме його, а Луценко нібито взагалі не брав участі в бійці. Депутат також звернувся до міліції і Генеральної прокуратури з заявою про порушення кримінальної справи відносно Стогнія.

Під час ток-шоу обговорювалося питання про діяльність органів внутрішніх справ з розподілу житла під час роботи колишнього керівництва.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня