Симоненко: КПУ – це єдина політична опозиція в країні

Симоненко: КПУ - це єдина політична опозиція в країніЛідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявляє, що КПУ – це єдина політична опозиція в країні.

“Якщо миговоримо про суспільство, то політична опозиція – це лише Комуністична партія.Інше – від лукавого. А коли ми говоримо про співпрацю у Верховній Раді, то цепевна тактика, в певних умовах – в умовах влади олігархічного капіталу”, -цитує лідера комуністів його прес-служба.

Симоненко: Якщоми говоримо про суспільство, то політична опозиція – це лише Комуністичнапартія. Інше – від лукавого.

Як запевнивСимоненко, КПУ увійшла в більшість у парламенті “заради стабільності таефективності роботи Верховної Ради, щоб відстоювати і захищати права трудящих,права та свободи найманих робітників, всіх, хто створює матеріальні та духовніблага, всіх хто годує і будує нашу країну”.

“Ми жодногоразу не поступилися своїми принципами. Тому під час будь-яких виборів мивідверто закликаємо виборців голосувати за себе, за свої інтереси, а не запредставників великого капіталу і їхні інтереси”, – зазначив лідер КПУ.

Нагадаємо, що 26жовтня Симоненко заявив, що КПУ є опозицією, яка тимчасово співпрацює з Партієюрегіонів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня