Бійка після Шустер live: Стогній заявив, що Луценка вигороджують, а синець Гримчака – намальований

Бійка після Шустер live: Стогній заявив, що Луценка вигороджують, а синець Гримчака - намальованийГазета Сегодня надала дві версії інциденту, що стався в п`ятницю о 22.30 після ефіру ток-шоу Шустер live за участю радника міністра внутрішніх справ Костянтина Стогнія, народного депутата Юрія Гримчака і екс-глави МВС Юрія Луценка. Стогній, зокрема, заявив, що синець на обличчі Гримчака, з яким він постав перед журналістами на наступний день, – намальований.

Версія Гримчака

“Усе сталося на вулиці, біля ганку студії. Ми стояли, спілкувалися. Вийшов пан Стогній. Він щось сказав Луценкові, я не розчув. Потім почув, що розмова йде про звання. Луценко його запитав: “Як ти можеш мене звинувачувати, якщо ти сам отримав звання незаконно (нагадаємо, Луценка звинувачують у тому, що він незаконно привласнив звання своєму водію)”, – розповів виданню Сегодня соратник Луценка нардеп Юрій Гримчак. – Ще напередодні, в ефірі, Луценко ставив Стогнію питання про його три останні звання, які той отримав достроково”.

Далі, за словами депутата, Луценко і Стогній перекинулися кількома словами і Стогній відійшов. “І вийшло так, що відійшов до мене за спину. Я розвернувся і почав йому ставити ті ж питання, про звання. Він розлютився, кричав: “Я ж врятував жінку, з машини, мені що, не треба було її рятувати?!” . “Добре, молодець, це твоя робота. А підполковника за що ти отримав: ти жінку два рази витягав, або ти її туди-сюди носив? Стогній не витримав і кинувся на мене з кулаками, я стояв першим. До Юрія Луценка йому залишалося метра три. У мене крововилив у верхню частину повіки, такий шикарний фіолетовий колір. Як каже наш прес-секретар, “я вже третій місяць шукаю такі тіні, а в тебе такий шикарний колір”.

Далі, за словами Гримчака, він “відповів” Стогнію і той впав на капот Alfa-Romeo, що стояла поруч. “Потім були розмови, що треба купувати новий капот, бо цей ми зламали. У даному випадку я готовий визнати свою провину. Наступного дня наша прес-служба зробила заяву про інцидент. Тому що ми розуміли, що Стогній потім напевно захоче виставити себе героєм перед регіоналами, мовляв, він ударив екс-міністра внутрішніх справ. І дійсно, пізніше Андрєєв це і зробив (повідомив, що Стогній вдарив Луценка). У суботу я звернувся до Подільського райвідділу міліції, зняв побої. За те, що людина вдарила народного депутата, йому світить, по-моєму, до п`яти років”, – заявив Гримчак.

Цю ж версію, як пише Сегодня, підтвердив і керівник прес-служби Народної самооборони Лариса Сарган: “Вже після закінчення передачі Стогній і Луценко зіткнулися на ганку. Костя почав доводити, що звання йому було присвоєно за порятунок жінки з палаючої машини. А Юрій Віталійович йому відповів, що за один подвиг тричі заохочення не отримують. А також нагадав, що село, біля якого Костя нібито рятував жінку, не існує з 1920 року. Тоді Стогній так рознервувався, що вирушив на Луценка з кулаками. Але Юрія Віталійовича закрили собою двоє охоронців, і підоспілв народний депутат Гримчак. У результаті Костя дав останньому в око. А той відкинув його на припарковану поблизу Alfa-Romeo одного зі співробітників телестудії. Та так, що на машині залишилася вм`ятина. Після чого всі розійшлися по домівках”.

Версія Стогнія

У Костянтина Стогнія, як зауважило Сегодня, версія зовсім інша. “Питання з моїми званнями ми з`ясували в ефірі. Вони мені говорили: “Мовчи краще: якщо будеш нас чіпляти – ми поговоримо про твої звання”. Я відповів, що в студії сидить людина, яка була начальником інспекції з особового складу, зараз перший заступник начальника департаменту, у неї всі накази і виписки. “Хочете ознайомитися?” – питаю. “Ні, не хочемо”. Питання звань надумане – просто, щоб відвести розмову в бік. Те, що вони розповідають, – теж вигадка”.

За словами Стогнія, діло було так: “Закінчилася передача, я вийшов зі студії з міліціонером Гуцалюком, який до приходу Луценка в МВС був першим у черзі на квартиру, а потім став 66-м (замість нього, пише Сегодня, у квартиру заселили водія Луценка). На вулиці стояв натовп людей, і серед них Луценко. Вулиця не освітлювалася. Поки ми проходили повз них, вони замовкли, а потім, вже нам у спину, почалися нецензурні вирази. Луценко почав кричати мені вслід такі речі, які можуть говорити лише маніяки – розповідав мені про жінку, яку я дістав з машини. Мовляв, “чого я її витягував?”, “куди я її потім затягнув?”. А коли почалася розмова про квартири, я не витримав, інакше я би перестав вважати себе чоловіком”.

За версією Дмитра Андрєєва, директора Департаменту МВС зі зв`язків з громадськістю, Михайло Гуцалюк запитував у Стогнія, як йому відновитися у квартирній черзі, на що Луценко вигукнув, що “квартиру можна отримати якщо … ну, скажімо так, здійснити … оральний контакт з міністром внутрішніх справ”. “Після цього Стогній вдарив пана Луценка по обличчю … Була бійка. Стогній попросив Луценка, якщо у нього є якісь претензії, викликати міліцію. Луценко відмовився це робити”, – заявив Андрєєв.

Сам Костянтин Стогній щодо бійки говорить, як зазначило Сегодня, м`якше: “Природно, я … попросив його. Я сказав: “Дорогий Юрію Віталійовичу, не могли б ви ставитися з великою повагою до громадян своєї країни, у тому числі пенсіонерів?”. Коли видання запитало у Стогнія, чи вдарив він Луценка, він сказав:” Ну, може, доторкнувся чуть-чуть. У цей час його охорона напружилася, з-за спин охоронців вискочив якийсь чоловік. Я підозрюю, що це і був Гримчак. Але я його не чіпав. Що трапилося з машиною – не знаю. Мене на неї Гримчак не кидав. А в суботу вранці з повідомлення прес-служби Самооборони я дізнався, що Гримчак, виявляється, штовхнув мене на капот. А потім я зрозумів, що з повідомлень про інцидент поступово зникає Луценко, а на його місці з`являється Гримчак. Логіка підказує наступне: Луценко вже брав участь у бійках з мером Києва в Адміністрації Президента, з Шуфричем у студії Шустер live, у Франкфуртському аеропорту. Після бійки зі мною його б взагалі ніхто сприймати не став. Тому його почали вигороджувати”.

“Я за собою провини не відчуваю, але готовий давати пояснення щодо того, що сталося”, – заявив також Стогній, додавши, що є відеозапис інциденту з камер спостереження: “Але він в матеріалах справи”. Водночас, він заявив, що синець на обличчі нардепа Гримчака – намальований: “Мої друзі-медики кажуть, у нього під оком синява з червоним, а таке проступає лише на третій-четвертий день. Прес-конференцію з синцем він давав у суботу, тому синець намальований. Принаймні, це не могло бути підсумком бійки в п`ятницю. Мені в його оточенні говорили, що він … шукав, хто його вдарить. Всі відмовилися. А потім дивлюся – з`являються повідомлення, що у нього болить рука, але він не знає, кого він вдарив. Просто єралаш. У людини болить рука, він не знає, кого він вдарив, а виявляється – самого себе. Я пропоную Самооборону перейменувати в “Самонапад”.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня