Росіяни і українці відрізняються в розумовому, етнічному та генетичному відношенні

Міносвіти позбавило книгу "Історія українського права" статусу навчального посібника через "українське" висвітлення науки. "Книга декана юридичного факультету Національного університету ім.Шевченка Івана Гриценка містить "крамольні" речі: згідно підручника, росіяни та українці етнічно і генетично відрізняються", – пояснив глава Міносвіти Дмитро Табачник.
(клацайте на фото, щоб збільшити)

“Підручник, де Гриценко – керівник авторського колективу, називається “Історія українського права”. Так, дійсно, там є кілька речей, які викликають страх у будь-якої нормальної людини. Там написано про те, що росіяни і українці відрізняються в розумовому, етнічному та генетичному відношенні. Там також йдеться, що в Росії ніколи не було права і багато чого іншого “, – зазначив Табачник.

Також міністр заявив, що Міносвіти за допомогою рецензій рекомендувало книгу як навчальний посібник для вищих навчальних закладів.

“Будь-який автор має право на будь-які погляди. Ми зробили тільки одне-єдине: відкликали з цього підручника гриф “навчальний посібник для вузів”, – уточнив Табачник.

За його словами, він може “тільки шкодувати, що в моєму рідному київському університеті пишуть подібні, абсолютно несусвітні, з точки зору неєвропейських поглядів, неукраїнської правової науки, речі”, – підкреслив глава Міносвіти.

Нагадаємо, раніше глава МОН заявив, що не має наміру вибачатися перед жителями Галичини за свій матеріал в одному з друкованих ЗМІ, де Табачник аргументує “відмінності між галичанами та українцями”. Також нічого поганого не бачить міністр і в тому, що називає Галичину “печерним заповідником націоналізму”.

За словами Табачника, Рада Європи пропонує свою фінансову та експертну підтримку для створення російсько-українського підручника з історії та підтримує створення українсько-білоруського підручника.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня