В інтернеті з`явилося відео бійки між Луценком і Стогнієм

В інтернеті з`явилося відео бійки між Луценком і СтогніємВ інтернеті з`явився відеозапис бійки, що сталася біля будівлі, де записувалася передача Шустер Live. На відео видно, що між радником міністра внутрішніх справ Костянтином Стогнієм і екс-главою МВС Юрієм Луценком дійсно виникла перепалка. Проте на ньому не видно, бив Стогній Луценка чи ні.

Крім того, на відеозаписі також відсутній звук. На відео, яке з`явилося на сайті Обозреватель, видно, як з будівлі, де записувалася передача Шустер Live, вийшов Юрій Луценко в оточенні своєї охорони.

Через півтора хвилини з будівлі вийшов Стогній, розмовляючи по мобільному телефону. Він майже відразу зникає з поля зору камери, але видно, як Луценко повертається в ту сторону, куди він пішов, і активно жестикулює.

“На записі важко розібрати людей, але схоже, що саме я виходжу з мобільним телефоном. Луценко одразу упізнається. Так, чи був удар, не видно, але у всякому разі, видно, що там саме з Луценком у мене зав`язалася суперечка”, – розповів Стогній.

Нагадаємо, директор Департаменту зв`язків з громадськістю МВС України Дмитро Андрєєв повідомив, що напередодні радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній після ток-шоу Шустер live вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Проте соратник Луценка Юрій Гримчак заявив, що Стогній не бив Луценка, а колотнеча була саме між Стогнієм і Гримчаком.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня