У БЮТ-Батьківщина вважають, що акція протесту підприємців проти Податкового кодексу повинна мати організаційну силу

У БЮТ-Батьківщина вважають, що акція протесту підприємців проти Податкового кодексу повинна мати організаційну силуНародний депутат України від фракції БЮТ-Батьківщина Анатолій Семинога вважає, що якщо акція протесту підприємців проти Податкового кодексу не буде мати організаційної сили, то вона закінчиться нічим.

Про це він заявив вчора, 16 листопада, в ефірі телеканалу ТВі, коментуючиситуацію з протестом підприємців під стінами Верховної Ради проти прийняттянового Податкового кодексу і виступ на цій акції лідера партії Батьківщина ЮліїТимошенко.

З його слів, на сьогодні протести підприємців не мають лідера, який міг биїх очолити.

“Ми зверталися до організаторів, щоб наша політична сила приєдналасядо цієї акції, закликала своїх партійців, прихильників прийти і підтримати її,щоб акція була більш чисельною. На жаль, організатори сказали: наша акція сутоекономічна, не політична, допомагайте нам організаційно, але так, щоб вашихпрапорів і гасел не було. Наприкінці вже було зрозуміло, що якщо у цієї акціїне буде організаційної сили, то вона закінчиться нічим”, – сказавСеминога.

Він також додав, що поява Тимошенко на згаданій акції “була невипадковою: того вимагала ситуація”.

Нагадаємо, що вчора Юлія Тимошенко закликала підприємців об`єднуватися,продовжувати відстоювати свої права і протестувати проти прийняття Податковогокодексу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня