У соцмережі Facebook з’явилася власна пошта

Розробники соціальної мережі Facebook представили оновлену систему обміну повідомленнями Facebook Messages. Вона включає функціонал поштового сервісу, єдину історію повідомлень та інтелектуальну систему фільтрації вхідних повідомлень.
Facebook Messages об’єднує в собі такі інструменти для обміну повідомленнями, як чат і скриньку для особистих повідомлень (inbox), і інтегрує їх в єдине рішення, додаючи сумісність з електронною поштою. Кожен користувач отримує адресу із розширенням @facebook.com, на яку можна надсилати листи з будь-якої адреси e-mail. Користувач отримує ці повідомлення в реальному часі і може відповісти на них негайно або пізніше. Таким чином, стирається грань між спілкуванням по електронній пошті і спілкуванням у реальному часі (наприклад, за допомогою інтернет-мессенджера або СМС), вважають розробники.

Перша інформація про появу власного поштового сервісу Facebook під назвою Project Titan з’явилася ще у лютому 2010 р. Проте до цих пір ніяких планів на цю тему представники соціальної мережі не повідомляли. Чутки про Project Titan отримали новий розвиток минулого тижня. На думку багатьох видань, саме через намір Facebook конкурувати з поштовими сервісами стався конфлікт з компанією Google. У листопаді 2010 р. компанія Google заблокувала імпорт контактів з адресної книги сервісу Gmail в соціальну мережу Facebook.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня