Фракція БЮТ вирішила не голосувати за проведення виборів Ради в 2012 році

Фракція БЮТ вирішила не голосувати за проведення виборів Ради в 2012 роціФракція БЮТ-Батьківщина вирішила не голосувати за зміни до Конституції, що встановлюють дату проведення чергових парламентських виборів у жовтні 2012 року.

“Фракція такі зміни до Конституції приймати не може”, – сказав сьогодні на засіданні фракції БЮТ-Батьківщина її голова Іван Кириленко.

Він наголосив, що не можна “продовжити автоматично” повноваження нинішнього парламенту, а також зазначив, що ще до оприлюднення рішення Конституційного суду щодо законопроекту про внесення змін до Конституції України, цей законопроект вже було внесено до порядку денного засідання парламенту в п`ятницю. “Країна працює котрий місяць в режимі політичної доцільності”, – сказав бютівець.

Рішення не голосувати за цей законопроект, за його словами, було прийнято на засіданні одноголосно.

Як повідомлялося, Конституційний суд дав позитивний висновок щодо законопроекту про внесення змін до Конституції, що передбачають проведення чергових парламентських виборів у жовтні 2012 року і президентських – в березні 2015 року. Законопроектом пропонується встановити 5-річний термін повноважень президента України, Верховної Ради, Верховної Ради Криму, депутатів місцевих рад всіх рівнів та сільських, селищних і міських голів.

Відповідно до встановленої процедури, для внесення змін до Конституції за наявності позитивного висновку КС за них на одній сесії повинні проголосувати не менш ніж 226 народних депутатів, і на наступній сесії – не менш як 300. Таким чином, дані зміни можуть набути чинності не раніше,ніж у лютому 2011 року.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня