МВС попередньо назвало Луценка призвідником бійки зі Стогнієм

МВС попередньо назвало Луценка призвідником бійки зі СтогніємМатеріали перевірки інциденту між радником глави МВС Костянтином Стогнієм і екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком передані міністру внутрішніх справ України Анатолію Могильову, який ухвалить остаточне рішення.

Про це повідомила прес-секретар міністра внутрішніх справ Ірина Шинкаренко. За її словами, матеріали службової перевірки інциденту між Стогнієм і Луценком передані міністру внутрішніх справ України генерал-лейтенанту міліції Анатолію Могильову для прийняття остаточного рішення.

Вона також зазначила, що “попередньо встановлено, що ініціатором цього інциденту був громадянин Юрій Луценко. У діях Костянтина Стогнія складу злочину або іншого правопорушення не встановлено”.

Як повідомлялося, 12 листопада директор Департаменту зв`язків з громадськістю МВС України Дмитро Андреєв повідомив, що радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній після ток-шоу Шустер live ударив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у відповідь на непристойні висловлювання останнього.
  
Проте соратник Луценка Юрій Гримчак заявив, що Стогній не бив Луценка, а колотнеча була саме між Стогнієм і Гримчаком.

Сам же Луценко також спростував заяву Андреєва, заявивши, що Стогній ударив не його, а саме Гримчака.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня