Тимошенко: Янукович приховує причетність Кучми і Литвина до справи Гонгадзе

Тимошенко: Янукович приховує причетність Кучми і Литвина до справи ГонгадзеЛідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко вважає, що нинішній Президент України Віктор Янукович приховує причетність колишнього Президента Леоніда Кучми та чинного голови Верховної Ради Володимира Литвина до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Як повідомляєофіційний сайт Тимошенко, в інтерв`ю виданню Kyiv Post вона сказала: “Якщохочете моя особиста думка як громадянина, то я вважаю, що вбивство Гонгадзезамовили Кучма і Литвин. А Президент Віктор Янукович сьогодні робить всеможливе, щоб приховати це і захистити їх. Вони з однієї команди “.

Свою позиціюТимошенко аргументувала показаннями “колишнього генерала МВС ОлексіяПукача, який більше року тому був узятий під варту за підозрою убезпосередньому скоєнні вбивства, наявністю аудіозаписів, зроблених у кабінетіКучми перед вбивством Георгія Гонгадзе, на яких високопоставлені члениАдміністрації обговорюють необхідність змусити непокірного журналістазамовкнути , різними звітами з прокуратури за останні десять років, а такожнаявністю записки, нібито залишеної покійним міністром МВС Юрієм Кравченком,який у 2005 році був убитий двома кульовими пораненнями в голову “.

“Ґрунтуючисьна всіх цих фактах і документах, суспільство прийшло до переконання, щовбивство було замовлено Кучмою і Литвином. Як громадянин України я не зміниласвоєї думки. Але я не генеральний прокурор і не можу проводити розслідуванняабо висувати звинувачення”, – додала Тимошенко.

Нагадаємо, що всічні Тимошенко заявила, що доведення справи про вбивство журналіста ГеоргіяГонгадзе до логічного завершення – це справа честі Україні і для неї особисто.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня