Вибори Ради: Представник Януковича привітав намір БЮТ подати до суду на ЦВК

Вибори Ради: Представник Януковича привітав намір БЮТ подати до суду на ЦВКВибори Ради: Представник Януковича привітав намір БЮТ подати до суду на ЦВК.

“На щастя у нашій країні, якщо виникають різні погляди на якісь процеси, є інститут, яким є суд, де можна свої суперечки вирішити, наводячи свої аргументи”, – сказав Мірошниченко.

За його словами, є позитивним той факт, що БЮТ, нарешті, робить не тільки політичні заяви, а й намагається проаналізувати питання в правовій площині. “Суд, проаналізувавши всі аргументи за і проти, прийме своє рішення. І вже маючи на руках рішення суду, правове рішення, БЮТ зможе робити свою заяву “, – додав представник Президента. При цьому він зазначив, що зараз БЮТ навіть, ще не звернувшись до суду, вже робить заяви щодо бездіяльності ЦВК в питанні оголошення початку виборчої кампанії.

“Я визнаю їх право на звернення до суду. І цей шлях правильний. Дійсно, є дискусія стосовно цього, дійсно, ця дискусія є більшою частиною політичною. І те, що пропонують перевести її в юридичну площину, я як законодавець можу тільки вітати “, – сказав регіонал, зазначивши, що саме після цього буде єдиний підхід у більшості і опозиції в цьому питанні.

Як повідомлялося, за словами народного депутата від БЮТ Сергія Власенка, Блок Юлії Тимошенко підготував позов до суду щодо бездіяльності Центральної виборчої комісії у питанні оголошення парламентських виборів на березень 2011 року. Бютівець звинуватив Центрвиборчком у незаконній бездіяльності, оскільки 22 листопада комісія повинна була оголосити старт виборчої кампанії з виборів Ради, але не зробила цього.

“Оскільки є чинний закон про вибори народних депутатів, який передбачає, що за 125 днів до дня виборів ЦВК зобов`язана здійснити відповідні дії, а вона їх не здійснила, то відповідно ми звертаємося до суду”, – сказав Власенко. Він зауважив, що всі чудово в даний час розуміють, що судова система “сьогодні повністю підконтрольна владі і вона не може виносити рішення всупереч волі та позиції влади”. “Проте, позов нами підготовлений щодо незаконної бездіяльності ЦВК щодо оголошення початку виборчої кампанії”, – сказав він, зазначивши, що даний позов буде поданий до Окружного адміністративного суду Києва.

Нагадаємо, 19 листопада Верховна Рада Україна прийняла постанову про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України. Законопроект передбачає продовження повноважень парламенту до п`яти років. Таким чином наступні парламентські вибори в Україні відбудуться не в березні 2011 року, а в жовтні 2012-го.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня