Підприємці мають намір протестувати під Адміністрацією Президента, ГПУ і ЦВК

Підприємці мають намір протестувати під Адміністрацією Президента, ГПУ і ЦВКПідприємці, які протестують на Майдані Незалежності в Києві проти набуття чинності Податкового кодексу, мають намір сьогодні провести мітинги біля будівель Адміністрації Президента України, Генеральної прокуратури України та Центральної виборчої комісії.

Таке рішення вони прийняли на пропозицію організаторів акції.

Час проведення цих мітингів організатори ще уточнюють. Вони відзначили, що спочатку підприємці з Майдану підуть на вулицю Банкову, де розташована Адміністрація Президента, потім – до Генпрокуратури та ЦВК.

Як зазначили організатори акції, біля Адміністрації Президента підприємці будуть вимагати ветувати Податковий кодекс, на мітингу біля Генеральної прокуратури вони протестуватимуть проти перешкоджання проведенню їх акції, а біля ЦВК мітингувальники вимагатимуть оголосити про початок кампанії з виборів Верховної Ради України в березні 2011 року.

Як повідомлялося, сьогодні станом на 10:00 на Майдані Незалежності в Києві, за даними правоохоронців, перебувало близько чотирьох тисяч підприємців, які протестують проти нового Податкового кодексу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня