Українська блогосфера – єдина з кириличних, яка продовжує рости

Компанія Яндекс сьогодні оприлюднила результати дослідження української блогосфери. Згідно з ними, за останній рік кількість українських блогів зросла з 500 тис. до 700 тис.
Станом на сьогодні активних блогів 120 тис., пів року тому було 75 тис – тобто темпи росту активних користувачів значно випереджають темпи росту кількості блогерів.

За словами Антона Волнухіна, керівника сервісу компанії Яндекс «Пошук по блогах», українська блогосфера на сьогоднішній день єдина з кириличних, яка продовжує рости.

Українська аудиторія Твітера за останні пів року виросла з 35 тис. до 80 тис. користувачів, що в річному вимірі складає близько 400% росту.

З 80 тис. українських твітерян, українською мовою пишуть 23 тис., це 29% від загальної кількості українських твітерян. Пів року тому україномовних твітерян було 27%, тобто ростуть вони швидше, ніж російськомовні.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня