Москаль: Генпрокуратура підозрює, що Луценко розкрадав бюджет у змові з 95 кварталом

Москаль: Генпрокуратура підозрює, що Луценко розкрадав бюджет у змові з 95 кварталомУчора стали відомі нові подробиці кримінальної справи, порушеної проти лідера Народної самооборони Юрія Луценка, повідомила прес-служба Самооборони, посилаючись на соратника Луценка Геннадія Москаля.

“Те, що Генпрокуратура вчора не подала на розгляд Печерського суду матеріали, на підставі яких вона порушила проти нього (Юрія Луценка) кримінальну справу, пояснюється дуже просто: сама Генпрокуратура розуміє сміховинність і притягнутість за вуха звинувачень про злочинну групу, яка розкрадала бюджет шляхом неправильно нарахованого стажу водієві Луценка. Тому Генпрокуратура в авральному порядку шукає інші епізоди, які можна було б пред`явити Луценку “, – повідомили у НС.

За словами народного депутата від цієї політсили Геннадія Москаля, під час “цих пошуків” МВС та ГПУ нарешті знайшли “центр корупції і організованої злочинності на чолі з Луценком”, який незаконно, на їхню думку, організував проведення Дня міліції в грудні 2009 року. Москаль повідомив, що на допит у правоохоронні органи викликаються десятки працівників МВС, які тоді брали участь в організації заходів.

При цьому нардеп заявив: “Проте, сьогодні відбулася знакова подія: на п`ятигодинний допит в ГПУ до слідчого з особливо важливих справ був викликаний колишній працівник МВС, який відповідав за проведення переговорів з колективом 95 кварталу щодо їхнього виступу на святковому концерті. Очікується, що наступного тижня до Генпрокуратури викличуть і сам колектив 95 кварталу для дачі свідчень про злочинну змову з Луценком у ході проведення Дня міліції у 2009 році. Керівництво МВС і спецгрупа ГПУ прямим курсом йдуть до того, щоб справу Луценка перетворити на найсмішніше шоу 95 кварталу “.

“Виникає ще одне питання, – додав соратник Луценка, – а де буде пан Могильов святкувати День міліції в цьому році? Невже в підвалі МВС? Адже днями він розірвав договір оренди палацу України, який був укладений для проведення свята в цьому році. І невже святкування відбудеться в умовах суворої секретності, коли на святі буде присутній сам Могильов і група макіївських однодумців міністра, які будуть святкувати перемогу над міліцією України? “.

Нагадаємо, вчора Печерський райсуд Києва не зміг розглянути скаргу Юрія Луценка на постанову Генеральної прокуратури про порушення проти нього кримінальної справи. Суд вимагав матеріали справи, але Генпрокуратура їх так і не надала. Засідання перенесено на 6 грудня.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня