Ющенко повідомив, що практично не спілкується з Балогою

Ющенко повідомив, що практично не спілкується з БалогоюКолишній Президент України Віктор Ющенко заявляє, що не спілкується з екс-керівником Секретаріату Президента Віктором Балогою.

Про це він сказав в п`ятницю в ефірі телеканалу Інтер.

На питання, чи спілкується він з Балогою, Ющенко відповів: “Практично ні”.

“Коли я говорив, що “Балога – це я”, йшла мова про конкретну подію, коли сказали, що це дія Балоги. Я сказав: вибачте, в Секретаріаті Президента, який обслуговує та забезпечує діяльність Президента, крок, який робиться, це робиться від імені Президента”, – зазначив він, додавши, що це є нормальною практикою для всіх країн.

“У цьому контексті була моя ремарка”, – наголосив Ющенко.

Варто відзначити, що 20 березня 2008 року народний депутат України Давид Жванія, коментуючи зустріч Президента України Віктора Ющенка з депутатами Народної самооборони, заявив, що Президент здивований поведінкою групи Юрія Луценка у парламенті.

“Як кулак, зібраний в одну силу, слухати те, що скаже Балога. Балога – це я”, – передав Жванія слова Віктора Ющенка.

***

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович призначив Віктора Балогу головою МНС 12 листопада.

Варто відзначити, що 22 січня 2010 року екс-глава Секретаріату Президента України Віктор Балога заперечував свою провину в падінні рейтингу глави держави Віктора Ющенка.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня