WikiLeaks: Фірташ використовував Інтер, щоб перешкодити коаліції БЮТ і Партії регіонів

WikiLeaks: Фірташ використовував Інтер, щоб перешкодити коаліції БЮТ і Партії регіонівСпівзасновник компанії RosUkrEnergo Дмитро Фірташ розповів послу США в Україні Вільяму Тейлору, що «він вдало зміг використати свій телеканал Інтер», щоб оприлюднити інтерв`ю Віктора Януковича, яке спростовувало заяву Юлії Тимошенко про формування коаліції БЮТ і Партії регіонів.

Про це йдеться в звіті американського посла, датованому 8 грудня 2008 таопублікованому на інтернет-порталі WikiLeaks.

Фірташ повідомив послу, що напередодні виходу в ефір інтерв`ю Януковича, 6грудня, на кожному каналі і в кожній газеті Тимошенко припускала, що договірпро створення коаліції БЮТ і Партії регіонів буде підписано 7 грудня 2008-го.

Тейлор також звітує з посиланням на мас-медіа, що Дмитро Фірташ”придбав 61% акцій української медіагрупи Інтер, яка є власником іспіввласником семи каналів та інформаційного агентства Ukrainian NewsAgency”.

Раніше Валерій Хорошковський стверджував, що він є власником групи Інтер іне є партнером Дмитра Фірташа. Пізніше Хорошковський визнав, що Фірташ маєопціон на 50% медіагрупи Інтер.

Нагадаємо, що в 2009 році Кріль звернувся до парламентського Комітету зпитань свободи слова з проханням вивчити інформацію про тиск на телеканал Інтерз боку Юлії Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня