Тарифи за інтернет в Україні удвічі вищі за європейські

Середня швидкість виходу українських користувачів у мережу становить 2,28 Мб/с. За цим показником Україна на 27-му місці у світі.

— Нам є куди рости. За третиною населення, яке користується інтернетом, дуже швидко слідує ще половина, бо люди починають розуміти переваги мережі, — каже Юрій Пероганич, 49 років, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України.

Головна заслуга у швидкому розвитку інтернету належить бізнесу, що прокладає кабелі й бореться за споживача. Подальше зростання кількості абонентів відбуватиметься за умови невтручання держави. Вдалося відбитися від закону, за яким на провайдера хотіли покласти відповідальність за інформацію. Це все одно що телефонна станція відповідала б за зміст розмов по телефону.

”Укртелеком” послугою ”Ого” провів інтернет навіть у віддалені села. Однак через застарілість телефонних станцій швидкість підключення низька. Альтернатива — мобільний інтернет — досі дорога. Тарифи в нас удвічі вищі за європейські. Держава утримує монополію на канали зв’язку. Значно більша швидкість інтернету в Румунії чи Чехії зумовлена інвестиціями потужних телекомунікаційних компаній.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня