Нардеп Чорновіл розповів, чим загрожує Януковичу компромат із США

Витік даних про листування між посольствами США і Держдепартаментом може компрометувати Президента Віктора Януковича.
Про це заявив народний депутат, член парламентського Комітету з питань закордонних справ Тарас Чорновіл.

“Можуть з`явиться матеріали, які компрометують Януковича. Особливо щодо 2006 року, коли йшли переговори з участю американських дипломатів і представників Держдепу про внесення Віктором Ющенком кандидатури Януковича кандидатом на пост прем`єр-міністра”, – підкреслив Чорновіл.

За його словами, Україні також доведеться дізнатися, як у 2005 році хотіли усунути Віктора Ющенка.

“Можуть з`явиться документи про те, як у вересні 2005 року дехто бігав до Посольства США з проханням підтримати варіант перевороту і усунення Ющенка”, – підкреслив Чорновіл.

На думку нардепа, можуть також “спливти документи, які не в найкращому світлі покажуть команду Віктора Ющенка, тому що будуть матеріали періоду “помаранчевої революції”- до і після неї”.

Чорновіл також зазначив, що “уже з`являються документи, які б`ють по Юлії Тимошенко, у зв`язках з Могилевичем. Буде, мені здається, ще більше документів”, – додав нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що масивний витік секретних дипломатичних документів, який поршуив спокій Вашингтону і світових столиць, викрив обман і ускладнив стратегічно найбільш важливі відносини Америки.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня