Янукович, Азаров і Литвин привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил

Янукович, Азаров і Литвин привітали військовослужбовців з Днем Збройних СилЛідери України привітали військовослужбовців і ветеранів з 19-річчям Збройних Сил України.

“Віддаю належне професіоналізму та відданості людей у погонах. Ви підтримуєте хороший рівень обороноздатності держави в умовах обмеженого фінансування та застарілого технічного забезпечення”, – йдеться у привітанні Президента України Віктора Януковича.

“Не можна не визнати, що всі роки незалежності держава не приділяла належної уваги розвитку Збройних Сил. Армія вистояла тільки завдяки героїчним зусиллям рядового і офіцерського складу, а також цивільного персоналу”, – цитує Президента його прес-служба.

Він зазначив, що виклики та загрози в сучасній системі світової безпеки вимагають нової державної політики в розвитку Збройних Сил і заявив про готовність держави до модернізації вітчизняної армії. “Україна готова творити мобільну, професійну армію, оснащену сучасним озброєнням і технікою. У поточному році ми зупинили руйнування армії і досягли стабілізації. Створено умови для системного та глибокого реформування нашої армії”, – зазначив Янукович у своєму привітанні.

Крім того, він зазначив про важливість питання професійної підготовки військових кадрів у найближчій перспективі. “Важливим на шляху розвитку армії нового зразка є досягнення європейського рівня соціальних стандартів для військовослужбовців, членів їх сімей та військових пенсіонерів. Сучасну техніку можна довірити тільки високоосвіченим, якісно підготовленим фахівцям. Тому важливо підвищувати якість військової освіти і професійний рівень офіцерів. Ефективність управління військами, радикальні зміни у ресурсному і матеріально-технічному забезпеченні – ось наше завдання на найближчий час”, – зауважив Президент.

Також Янукович звернувся до ветеранів війни: “Сьогодні, у День Збройних Сил України, з глибокою шаною звертаюся до ветеранів. Прошу Вас частіше зустрічатися з молоддю, розповідати їм, якою ціною здобуті мир і свобода для нинішніх поколінь”. Звертаючись до молодих воїнів, Глава держави назвав їх “майбутнім нашої армії” і зазначив, що “це майбутнє залежить від того, наскільки впевнено ви оволодієте військову науку”. Також Президент привітав і батьків військовослужбовців. “Ваші діти обрали складну, але гідну професію. І ви можете пишатися результатами свого виховання”, – зазначив Янукович.

“Вітаю всіх з дев`ятнадцятою річницею Збройних Сил України. Нехай буде сильною наша армія. Нехай буде міцною безпека держави. Хай буде мир, спокій і добро в Україні”, – резюмував Президент.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин у своєму привітанні зазначив, що Збройним Силам України належить виконати ще низку завдань з удосконалення військ. “За 19 років своєї історії українського війська довелося подолати цілу низку проблем і труднощів, пов`язаних з його становленням, розвитком і реформуванням. Не всі з них вже позаду, чимало завдань вимагають більшої цілеспрямованості, удосконалення підходів, нарощування зусиль”, – цитує прес-служба Верховної Ради слова спікера.

Литвин побажав, щоб орієнтиром у роботі ВР і організації армійського життя стали “досвід і приклад ветеранів Великої Вітчизняної, їх наступників, які несуть миротворчу місію в гарячих точках планети”.

Прем`єр-міністр України Микола Азаров також наголосив, що ЗС потребують подальшого реформування. “Розвиток України як суверенної, незалежної і демократичної держави неможливо розглядати без розвитку її Збройних Сил, які вимагають подальшого реформування, вдосконалення, інтенсифікації бойової підготовки, переоснащення новітніми зразками озброєння військової техніки”, – цитує слова прем`єра прес-служба Кабміну. Азаров зазначив, що уряд “високо цінує самовіддачу у справі служіння Батьківщині, в захисті її суверенітету і територіальної цілісності”, а також пообіцяв, що уряд буде забезпечувати розвиток ЗС і реалізацію соціальних зобов`язань держави перед військовослужбовцями і ветеранами.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня