До квартири батьків організатора Майдану ломилася міліція

Олександр Данилюк пов’язує цей візит правоохоронців із його участю у страйку. Вважає, що влада може вдатися до репресій проти організаторів Майдану.
До квартири батьків координатора всеукраїнських акцій протесту підприємців на Майдані Олександра Данилюка намагалися проникнути працівники міліції.

“Я прописаний у батьків, хоча живу за іншою адресою, – розповів Данилюк. – Вранці зателефонував батькам і сказав, що приїду до них, бо ми вже не бачилися кілька тижнів. Але я затримався. На той час, коли мав бути у них, з’явилися два мордовороти — міцні хлопці спортивної тілобудови, які наполегливо вимагали, щоб їх пустили у квартиру. Нічого не пояснювали. Один із них показав у вічко службове посвідчення. Прізвище батьки не запам’ятали. Двері не відкрили”.

За словами Данилюка, міліціонери пробули перед дверима з півгодини, потім дзвонили у двері сусідам по сходовому майданчику і щось у них розпитували.

Олександр Данилюк пов’язує цей візит правоохоронців із його участю у страйку. Вважає, що влада може вдатися до репресій проти організаторів Майдану.

“У мене жодних сумнівів у цьому нема, – каже він. – Вже порушили карну справу проти одного з членів оргкомітету київського підприємця Вадима Мамедова. – Але ми переховуватися не будемо. І наполегливо радимо владі не переслідувати нас, бо це може для неї погано закінчитися. Я повідомив про сьогоднішню подію своїм товаришам – членам оргкомітету”.

Як відомо, у Києві на Майдані Незалежності з 22 листопада по 3 грудня проходили протести представників малого і середнього бізнесу проти Податкового кодексу. 3 грудня міліція демонтувала наметове містечко і розігнала мітингувальників.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня