Місцеві вибори: ЦВК визнала незаконними протоколи Білоцерківського виборчкому

Місцеві вибори: ЦВК визнала незаконними протоколи Білоцерківського виборчкомуЦентральна виборча комісія скасувала рішення і визнала протиправними протоколи Білоцерківської міської виборчої комісії про результати виборів 31 жовтня до Білоцерківської міськради.

Про це повідомили в партії ВО Свобода.

Також ЦВК припинила повноваження всього складу Білоцерківської міської виборчої комісії. Як вважають в Свободі, це свідчить про те, що ЦВК підтвердила факт грубих фальсифікацій під час виборів до місцевих рад 31 жовтня в Білій Церкві.

Своєю постановою ЦВК також зобов`язала утворити новий склад Білоцерківської міської виборчої комісії та встановити істинні результати виборів до Білоцерківської міськради Київської області.

Нагадаємо, 8 листопада 2010 року Київський окружний адміністративний суд визнав протиправною постанову Білоцерківської міської виборчої комісії Про результати голосування і підсумки виборів, а також її бездіяльність щодо внесення змін до протоколу про підсумки голосування у багатомандатному виборчому окрузі на виборах депутатів Білоцерківської міської ради. Також суд зобов`язав Білоцерківську виборчу комісію повторно перерахувати голоси виборців.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня