Головне послання Wikileaks: всім брехунам і фарисеям буде гаплик

Диявол знищує сам себе. Паразитична верхівка настільки забрехалась, що це підриває основи самого її існування. Дивовижно, але тотальна брехливість сучасного світу + високі технології повертають до усвідомлення, що найкраща життєва стратегія – бути чесним і правдивим.
Збулося євангельське пророцтво: “Нічого бо нема схованого, що б не відкрилось, і скритого, що б не виявилось. Ось чому те, що ви сказали потемки, почується при світлі; і те, що ви говорили на вухо по сховках, оголоситься на крівлях” (Лука 12.2-3).

Справді, що б ви не робили і де б ви сьогодні не знаходились – в робочому кабінеті, душовій кабіні чи ліжку – майте на увазі, що все це може записуватися і транслюватися по радіо чи телебаченню.

Тож якщо хочеш бути вільним і ефективним – живи, неначе ти постійно перебуваєш у прямому ефірі і неначе за тобою спостерігають мільйони.

Наші предки визнавали лише такий спосіб життя і називали його Шляхом Слави.

Час оновити цю добру традицію.

Вона веде до перемоги.

Хай Буде!

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня