Google скорочує 10 000 працівників. Акції компанії різко впали

Google планує скоротити 10 000 своїх працівників. Поки що мова йде лише про позаштатників, які працюють на контрактній основі.
В Гуглі намагаються зробити вигляд, що скорочення ніяким чином не пов‘язано з погіршенням економічної ситуації та очікуваного зниження надходжень від реклами навіть в такого інтернет гіганта як Google. В компанії кажуть, що рішення про скорочення було прийнято ще півроку тому.

За станом на кінець вересня в штаті компанії перебувало 20 123 чоловік. Разом з контрактниками кількість працівників складає близько 30 000, тобто Google планує звільнити близько 30% свого штату, що значно більше, ніж та ж Yahoo, яка оголосила нещодавно про звільнення 1 500 працівників (10%).

Venture Beat звернув вчора увагу на дивну поведінку акцій Google. В той час, як переважна частина акцій компаній технологічного сектору виросли (індекс NASDAQ зріс на 6,33%) Google продовжив своє падіння. На цьому фоні Apple знову вдалось обійти Google за капіталізацією.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня