Турчинов прибув на допит: Мене викликають з питання водія Луценка

Турчинов прибув на допит: Мене викликають з питання водія ЛуценкаПерший заступник голови партії Батьківщина, колишній перший віце-прем`єр Олександр Турчинов прийшов на допит до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України як свідок у справі за обвинуваченням колишнього голови МВС Юрія Луценка в розкраданні бюджетних коштів.

“Я вже можу орієнтуватися за прізвищами слідчих, з якого питання мене викликають. На прізвище слідчого я можу прогнозувати, що мене викликають у справі, яка стосується не мільярдів, витрачених не за призначенням, про що піарять наші опоненти, а з питання водія Луценка” , – сказав Турчинов журналістам перед допитом.

Він зазначив, що, незважаючи на те, що вчора влада проанонсувала передачу документів замовного аудиту до Генпрокуратури, його викликали у справі колишнього водія Юрія Луценка. “Але я вже давав вичерпні відповіді на усі питання з цього приводу”, – зазначив Турчинов, додавши, що не уявляє, які ще питання йому можуть поставити.

У той же час він наголосив, що справи щодо так званого аудиту взагалі немає. “Це, мабуть, в якомусь брудному піар-агентстві є така справа, – сказав політик.-Шкода, що за цей брудний піар змушені розплачуватися не олігархи, які його замовляють, не оточення Президента чи багатії з Кабінету міністрів, а українські платники податків”.

Як повідомила Кореспондент.net прес-служба БЮТ, за словами Турчинова, нещодавно міністр фінансів Федір Ярошенко повідомив, що “за цей брудний піар” заплачені 23 мільйони гривень бюджетних коштів.

При цьому колишній перший віце-прем`єр не зміг сказати, вкотре по рахунку приходить на допит до Генпрокуратури.

Нагадаємо, востаннє Турчинов був на допиті в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури 30 листопада. Тоді він повідомив журналістам, що давав показання щодо використання урядом Юлії Тимошенко коштів, отриманих за продаж квот на викиди парникових газів. 2 грудня лідера БЮТ Юлію Тимошенко також допитували в Генпрокуратурі як свідка у справі про нецільове використання грошей, виділених в рамках Кіотського протоколу.

Турчинов викликався на допит в Головне слідче управління Генпрокуратури 11 листопада. Тоді він повідомив журналістам, що слідчий допитував його як свідка у справі за обвинуваченням екс-голови МВС Юрія Луценка в розкраданні коштів.

Генпрокуратура інкримінує Юрію Луценко привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Мова йде про нарахування зайвих 40 тисяч гривень пенсії водієві екс-міністра. Луценко перебуває на підписці про невиїзд.

Восени Турчинова ще кілька разів викликали на допити до Служби безпеки України. Так, 8, 20 і 22 вересня 2010 року СБУ допитувала його  як свідка у справі про розмитнення імпортного газу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня