Чоловік Герман влаштувався в СБУ

Чоловік Герман влаштувався в СБУЧоловік заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман Сергій працює в департаменті інформаційно-аналітичного забезпечення СБУ.

Як повідомляє газета Сегодня, начальник прес-центру спецслужби Марина Остапенко зазначила, що хоча зазвичай вони і не розголошують інформацію про своїх співробітників, але, враховуючи згоду Сергія Германа, повідомляють, що він, будучи держслужбовцем 5-го рангу (зарплата від 3 тис. грн. ), дійсно працює в одному з неоперативних підрозділів (до цього працював на різних посадах в МЗС).

“Інформація про місце його роботи має гриф Для службового користування”, – повідомили в СБУ.

Джерела також додали, що Сергій Герман в СБУ – співробітник середньої ланки. “Оскільки чоловік не має права коментувати мою роботу, то і я не коментую його службову діяльність. У нього специфічна робота”, – сказала Герман.

Раніше Герман працював першим секретарем і радником посольства України в Польщі, а також радником посольства в Грузії.

Нагадаємо, що 25 листопада Янукович звільнив Миколу Германа, сина Ганни Герман, з посади заступника міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та ще заступників керівників чотирьох відомств.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня