Генпрокуратура завершила слідство у справі Луценка та його водія

Генпрокуратура завершила слідство у справі Луценка та його водіяГенеральна прокуратура України завершила досудове слідство за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та його водія Леоніда Приступлюка в розтраті бюджетних коштів.

Як повідомила сьогодні прес-служба Генпрокуратури, Луценкові висунуто звинувачення за ч. 5 ст. 191 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб) та ч. З ст. 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Приступлюку висунуто обвинувачення за ч.3 ст.191 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб) та ч.3 ст.358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

У прес-службі ГПУ також повідомили, що обвинувачені Луценко і Приступлюк проінформовані про завершення досудового слідства. Їм надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

Екс-міністр повідомив, що вважає кримінальну справу стосовно нього “наслідком його політичної та міліцейської діяльності”. 10 листопада він оскаржив порушення цієї кримінальної справи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня