Рада не може розпочати засідання. Литвин проводить погоджувальну раду

Рада не може розпочати засідання. Литвин проводить погоджувальну радуГолова Верховної Ради України Володимир Литвин проводить погоджувальну раду з керівниками фракцій.

Про це повідомив журналістам заступник голови фракції Партії регіонів Анатолій Кінах. За його словами, ведеться пошук шляхів для розблокування роботи парламенту.

Також Кінах зазначив, що необхідна працююча Верховна Рада, оскільки “до Нового року залишилися лічені дні”. При цьому парламентарій порадив своїм колегам з опозиції контролювати хід розслідування кримінальних справ, порушених проти її лідерів замість того, щоб намагатися заблокувати роботу Ради.

“Я би опозиції запропонував контролювати нормативну процедуру, щоб не було порушено права тих, хто є фігурантами кримінальних справ. А тут зараз вкотре спроба політизувати процес”, – наголосив регіонал і додав: “Це дуже дорого обійдеться нам, бо ми втрачаємо час” .

Як повідомлялося, сьогодні зранку члени фракції БЮТ-Батьківщина заблокували трибуну і президію ВР з вимогою закрити кримінальні справи проти лідерів опозиції.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня