У БЮТ заявили, що кримінальну справу проти Тимошенко “зліплено нашвидкуруч”

У БЮТ заявили, що кримінальну справу проти Тимошенко Народний депутат від фракції БЮТ-Батьківщина Роман Забзалюк заявив, що його колеги по фракції блокують роботу Верховної Ради з вимогами закрити кримінальні справи проти лідерів опозиції – Юлії Тимошенко і Олександра Турчинова.

“Ми вимагаємо припинити політичний терор проти Тимошенко і Турчинова”, – сказав Забзалюк. За його словами, кримінальні справи “було зліплено нашвидкуруч”, і вони не мають під собою ніяких реальних підстав.

На переконання нардепа, нині чинна влада докладає всіх зусиль, щоб нейтралізувати опозицію і не дати їй можливості брати участь у наступних парламентських виборах.

Як повідомлялося, сьогодні зранку члени фракції БЮТ-Батьківщина заблокували трибуну і президію ВР з вимогою закрити кримінальні справи проти лідерів опозиції. Депутати від меншості розвісили по сесійній залі плакати з написами: Руки геть від Тимошенко!, Припиніть політичні репресії!.

Нагадаємо, вчора, 15 грудня, лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що Генпрокуратура порушила стосовно неї справу за підозрою в нецільовому використанні коштів від продажу квот на викиди парникових газів.

Генпрокуратура повідомила, що з Юлії Тимошенко взята підписка про невиїзд. При цьому у відомстві наголосили, що звинувачення Тимошенко ще не висувалося, і вона перебуває в статусі підозрюваної. Також Тимошенко вручили нову повістку про виклик на допит в ГПУ 20 грудня о 14:00.

Заступника голови Батьківщини, колишнього першого віце-прем`єра Турчинова кілька разів викликали на допити до Генпрокуратури у різних справах як свідка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня