Регіонали сподіваються, що БЮТ розблокує Раду до вечірнього засідання

Регіонали сподіваються, що БЮТ розблокує Раду до вечірнього засіданняГолова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сподівається, що консультації у спікера щодо розблокування роботи парламенту закінчаться до 16:00.

“Я не бачу в найближчій перспективі – годину-дві, що ці консультації закінчаться. Можливо, це може статися до вечірнього засідання, і я сподіваюся на це”, – сказав Єфремов журналістам.

Регіонал зазначив, що якщо компроміс не буде знайдено, “то ми подивимося, в якому режимі і як організувати роботу парламенту для того, щоб рік закінчити з тими результатами, які ми намітили”. За його словами, ніхто не зможе перешкодити прийняти державний бюджет на 2011 рік.

“Ми організуємо роботу парламенту таким чином, щоб всі засадничі документи, які повинні бути прийняті в цьому році, було прийнято”, – запевнив Єфремов.

Водночас, фракція БЮТ-Батьківщина зажадала негайно запросити до Верховної Ради голову Держказначейства для надання правдивої інформації про надходження і витрати коштів, отриманих від Японії в рамках Кіотського протоколу.

“Ми вимагаємо негайно припинити всі політичні репресії, викликати негайно главу Державного казначейства для надання правдивої інформації про надходження та витрачання коштів від Японії в рамках Кіотського протоколу”, – заявив перший заступник голови фракції Андрій Кожем`якін.

Він також повідомив, що фракція вимагає, щоб Кабінет міністрів України надав інформацію про аудит діяльності уряду і повідомив, чи спрямований звіт щодо наявності суми на рахунках Національного агентства екологічних інвестицій.

Як повідомлялося, сьогодні зранку члени фракції БЮТ-Батьківщина заблокували трибуну і президію ВР з вимогою закрити кримінальні справи проти лідерів опозиції. Депутати від меншості розвісили по сесійній залі плакати з написами: Руки геть від Тимошенко!, Припиніть політичні репресії!.

Учора, 15 грудня, лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що Генпрокуратура порушила стосовно неї справу за підозрою в нецільовому використанні коштів від продажу квот на викиди парникових газів.

Генпрокуратура повідомила, що з Юлії Тимошенко взята підписка про невиїзд. При цьому у відомстві наголосили, що звинувачення Тимошенко ще не висувалося, і вона перебуває в статусі підозрюваної. Також Тимошенко вручили нову повістку про виклик на допит в ГПУ 20 грудня о 14:00.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня