Фракція БЮТ-Батьківщина вирішила ночувати в Раді

Фракція БЮТ-Батьківщина вирішила ночувати в РадіДепутати фракції БЮТ-Батьківщина продовжують блокувати трибуну і президію парламенту. Вони мають намір залишитися в залі засідань до ранку.

У сесійній залі депутати від опозиції заблокували виходи в президію і оточили парламентську трибуну. Бютівці також розвісили плакати Руки геть від Тимошенко!, Припиніть політичні репресії.

Депутати, які блокують трибуну і президію, не залишали сесійну залу від самого ранку, з моменту початку блокування. Разом з тим депутати інших фракцій залишали сесійну залу протягом дня, однак перед початком вечірнього засідання поступово збираються у сесійній залі. Як відомо, по четвергах в парламенті проводяться ранкові засідання з 10:00 до 14:00 і вечірні – з 16:00 до 18:00.

Раніше лідер фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко повідомив журналістам, що на 15:00 буде скликано чергове засідання погоджувальної ради, на якому представники фракцій спробують домовитися про прийняття будь-якого рішення щодо подальшої роботи парламенту. Через деякий час Кириленко заявив, що депутати, які блокують у четвер президію і трибуну Верховної Ради, мають намір залишитися в залі засідань до ранку. “Ми продовжуємо наполягати на своїх позиціях, ми залишаємося в залі на ніч, вся фракція”, – сказав він.

При цьому глава фракції не зміг відповісти, чи готується силове розблокування парламенту фракцією Партії регіонів. Вранці голова фракції ПР Олександр Єфремов висловлював надію на те, що консультації у спікера з приводу розблокування роботи парламенту закінчаться до 16:00.

Як повідомлялося, сьогодні зранку члени фракції БЮТ-Батьківщина заблокували трибуну і президію ВР з вимогою закрити кримінальні справи проти лідерів опозиції. Вчора, 15 грудня, лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що Генпрокуратура порушила щодо неї справу за підозрою в нецільовому використанні коштів від продажу квот на викиди парникових газів.

Генпрокуратура повідомила, що з Юлії Тимошенко взята підписка про невиїзд. При цьому у відомстві наголосили, що звинувачення Тимошенко ще не пред`являлося і вона перебуває в статусі підозрюваної. Також Тимошенко вручили нову повістку про виклик на допит в ГПУ 20 грудня о 14:00.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня