Депутат від БЮТ: Сьогодні ми побачили, що регіонали здатні навіть на вбивства (оновлено)

Депутат від БЮТ: Сьогодні ми побачили, що регіонали здатні навіть на вбивства (оновлено)Унаслідок зіткнення у Верховній Раді постраждало п`ять народних депутатів з фракції БЮТ-Батьківщина, повідомив у ефірі 5-го каналу по телефону народний депутат від БЮТ-Батьківщини Володимир Бондаренко.

За йогословами, під час бійки, крім нього, постраждали депутати Михайло Волинець,Василь Кравчук, Юрій Гнаткевич та Євген Суслов.

Бондаренкозазначив, що на даний час всі вони перебувають у лікарні, двоє – в дуже важкомустані. При цьому він не уточнив, хто саме з депутатів серйозно травмований.

  Це була спланована акція, тому що все відбувалося блискавично, – Бондаренко

Народнийдепутат також підкреслив, що до цього дня у ВР не бувало такої жорстокої бійки.

“Сьогодніми побачили, що регіонали здатні навіть на вбивства”, – сказав Бондаренко.

Народнийдепутат також зазначив, що в зіткненні біля президії брали участь, щонайменше,100 депутатів від Партії регіонів. При цьому він не виключив, що це відбувалосяі не без допомоги співробітників Державної служби охорони.

“Цебула спланована акція, тому що все трапилося блискавично”, – додавбютівець.

 

“З невмотивованою жорстокістю вели себеокремі депутати, зокрема, пан Саламатін, який одночасно обіймає посадукерівника Укрспецекспорту – він прибув спеціально для бійки, був одягнений поіншому, ніж потім, впоравшись зі своїм завданням “, також заявив він.

 

Також представник опозиції заявив, щодепутатів з Партії регіонів було в кілька разів більше, ніж бютівців, ізвинуватив УДО в допомозі в організації бійки: “Регіоналів було не сорок,їх було більше сотні, просто вони хвилями йшли. Перша хвиля це були ті, хтозавжди беруть участь у бійках, я бачив депутата Волкова, але першим проривавсяСаламатін, який бив стільцями там ліворуч, праворуч. Бійка була односторонньою.Світло був вимкнене, залишалося горіти лише пара ліхтарів. Увірвалися воничерез задні двері, я думаю не без допомоги Державної охорони, тому що занадтошвидко і дуже синхронно відчинилися двері “.

Кількохдепутатів від опозиції забрала швидка допомога.

Якповідомлялося, сьогодні близько 19:10 в Верховній Раді України розпочалася бійка між депутатами від фракції Партії регіонів і БЮТ-Батьківщина.

Іншіопозиціонери залишили парламент, а регіонали вирішили чергувати в залі всю ніч.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня