Москаль: Рішення суду про передачу в ГПУ скарги Луценка щодо порушення стосовно нього кримінальної справи буде

Москаль: Рішення суду про передачу в ГПУ скарги Луценка щодо порушення стосовно нього кримінальної справи будеУчорашнє рішення Печерського районного суду Києва про передачу скарги екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка на постанову про порушення стосовно нього кримінальної справи в Генеральну прокуратуру буде оскаржено в Апеляційному суді столиці.

Про це заявив народний депутат України від партії Народна самооборона Геннадій Москаль.

“Це рішення ми оскаржимо в Апеляційному суді міста Києва, тому що його написано з явними порушеннями норм Кримінально-процесуального кодексу України”, – сказав Москаль.

На думку депутата, суддя, побачивши, що Генпрокуратура своєчасно не надає матеріалів справи для розгляду скарги, і затягує її, повинна була винести рішення про зупинення слідчих дій, що передбачено Кримінально-процесуальним кодексом України.

“Однак вона цього не зробила, а в цей час прокуратура неодноразово відкладала надання суду матеріалів справи. Навіть незважаючи на те, що суд зобов`язав Генпрокуратуру надати матеріали до 29 листопада, Генпрокуратура це рішення не виконала.

А сьогодні в суді прокурор заявив: а що власне оскаржити, якщо ми вже слідство закінчили і запропонували обвинуваченим ознайомитися з матеріалами справи”, – обурився Москаль?.

“Таким чином було порушено конституційне право Луценка на захист його інтересів у суді”, – вважає він.

Москаль також зазначив, що Луценка не може бути притягнуто до відповідальності за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу – Розкрадання майна, оскільки він не отримував ніяких грошей з тієї пенсії, що була нарахована його водієві.

“Він не мав з того ніякої користі, а такі злочини скоюють тільки з корисливих спонукань”, – пояснив депутат.

“А якщо була якась помилка, то нове керівництво МВС могло скасувати рішення попереднього міністра внутрішніх справ, а Пенсійний фонд перерахував би цьому водієві пенсію і призначив би ту, яка належить”, – вважає він.

Як повідомлялося, 13 грудня Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ України Луценка і співробітника цього міністерства Леоніда Приступлюка.

16 грудня Печерський райсуд Києва передав на розгляд до Генеральної прокуратури скаргу екс-міністра на постанову про порушення стосовно нього кримінальної справи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня