Побоїще у Верховній Раді: БЮТ готує звернення до Генпрокуратури

Побоїще у Верховній Раді: БЮТ готує звернення до ГенпрокуратуриДепутати фракції БЮТ-Батьківщина звернуться до Генпрокуратури з вимогою притягнути депутатів від Партії регіонів до відповідальності у зв`язку з бійкою у Верховній Раді, повідомив заступник голови фракції Сергій Соболєв.

“Депутати нашої фракції, яких було по-звірячому побито депутатами від Партії регіонів, вже зняли побої, і ми обов`язково звернемося до криміналістів, а також у відповідні органи, зокрема, в ГПУ, щоб особи, які здійснили злочин, були притягнуті до відповідальності”, – зазначив він.

“Тим більше, що є всі документи, є відеозйомка, фотографії, які підтверджують факт безжального побиття конкретними депутатами ПР депутатів нашої фракції”, – зазначив Соболєв.

Соболєв також заявив, що фракція буде вимагати, щоб спікер парламенту Володимир Литвин особисто поніс відповідальність за бійку, оскільки, на думку опозиції, ймовірно, саме він віддав наказ службі охорони відкрити для регіоналів доступ до сесійної зали з боку кулуарів спікера.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня