Лідер фракції БЮТ-Батьківщина – регіоналам: Вам не вдасться нас зламати

Лідер фракції БЮТ-Батьківщина - регіоналам: Вам не вдасться нас зламатиЛідер фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко заявив, що парламентаризм в Україні знищено.

“Вам не вдасться зламати і залякати депутатів фракції БЮТ – Батьківщина”, – сказав Кириленко з трибуни Верховної Ради.

На його думку, в четвер була зруйнована парламентська демократія, а 17 грудня проводиться її похорон.

“Хто б що не говорив, які б аргументи не демонстрували, але такої нелюдської ненависті, нестерпної злоби, бажання не просто калічити, але вбивати в цій священній будівлі ще не було”, – додав голова фракції.

Кириленко нагадав, що п`ятьох депутатів його фракції було госпіталізовано в результаті бійки. “Юрій Гнаткевич сьогодні перебуває у вкрай важкому стані, важку операцію переніс Михайло Волинець; п`ятьох покалічених депутатів, наших колег, госпіталізовано”, – сказав він.

Кириленко наголосив, що ніколи ще у Верховній Раді депутати не застосовували таку фізичну силу, як 16 грудня.

Нагадаємо, вчора ввечері, 16 грудня, у президії Верховної Ради відбулося масштабне зіткнення між депутатами від Партії регіонів і БЮТ-Батьківщина. Зокрема, з боку Партії регіонів у бійці взяли участь Олександр Волков, Олег Царьов, Владислав Забарський і Ельбрус Тедеєв.

У результаті масової бійки низка бютівців отримали важкі каліцтва: Михайло Волинець отримав травму черепа, а Володимиру Бондаренкові пошкодили руку. До лікарні Феофанії доставлено п`ятеро депутатів: Володимира Бондаренка, Михайла Волинця, Юрія Гнаткевича, Євгена Суслова і Василя Кравчука.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня