Парламентське побоїще: У БЮТ заявили, що в лікарні перебувають чотири депутати

Парламентське побоїще: У БЮТ заявили, що в лікарні перебувають чотири депутатиНаразі у лікарні перебувають чотири депутати від БЮТ, постраждалі у вчорашній бійці у Верховній Раді.

Про це повідомив народний депутат, член фракції БЮТ-Батьківщина Михайло Волинець. За його словами, він і ще три депутати його фракції були госпіталізовані вчора до лікарні Феофанія після бійки в сесійній залі.

Сам Волинець зараз проходить обстеження у Феофанії, йому була надана необхідна медична допомога.

Крім того, він повідомив, що фракція БЮТ-Батьківщина має намір розслідувати обставини бійки. Зокрема, Волинець повідомив, що сьогодні вранці йому дзвонила Юлія Тимошенко. “У неї чоловік на операційному столі, але вона знайшла час, щоб зателефонувати. Вона сказала, що буде зроблено все необхідне”, – сказав Волинець.

Крім того, депутат повідомив, що йому постійно приходять повістки з правоохоронних органів щодо його участі в акціях протесту проти Податкового кодексу.

Нагадаємо, 16 грудня парламентарії з фракції БЮТ-Батьківщина протягом усього дня блокували трибуну і президію парламенту з вимогою припинити “політичні репресії” проти лідера партії Батьківщина, колишнього прем`єр-міністра Юлії Тимошенко. Увечері депутати від ПР покинули зал засідання Ради, однак близько 19:10 регіонали прорвалися до президії парламенту. У президії відбулося масове зіткнення між депутатами. Перед цим бютівці заблокували двері до сесійної зали стільцями, мотузками і ланцюгами.

Парламентарії з більшості, зокрема Олександр Волков, Олег Царьов, Владислав Забарський і Ельбрус Тедеєв силовим шляхом змусили депутатів БЮТ-Батьківщина покинути президію. Внаслідок бійки до лікарні у Феофанії (Київ) були доставлені 5 депутатів від БЮТ: Володимир Бондаренко, Михайло Волинець, Юрій Гнаткевич, Євген Суслов і Василь Кравчук. Зокрема, Михайло Волинець отримав травму черепа, а Володимиру Бондаренку пошкодили руку.

17 грудня стало відомо, що депутати фракції БЮТ-Батьківщина вирішили звернутися до Генпрокуратури з вимогою притягнути депутатів від Партії регіонів до відповідальності у зв`язку з бійкою в Раді. Наступного дня після бійки народні депутати від фракцій НУ-НС і БЮТ-Батьківщина майже відразу після початку засідання залишили залу Ради, а перед відходом запалили на своїх робочих місцях невеликі лампадки, що за їхніми словами символізує “похорон демократії у Верховній Раді”.

У Генпрокуратурі повідомили, що прокуратура Печерського району Києва проводить перевірку за фактом бійки в Раді. Президент Віктор Янукович закликав нардепів до толерантності. Опозиція ж звинуватила в організації масової бійки в парламенті Януковича, Литвина та Азарова.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня