Партія регіонів звинуватила БЮТ у провокації «банальної бійки» в Раді

Партія регіонів звинуватила БЮТ у провокації «банальної бійки» в РадіПрес-служба Партії регіонів розповсюдила заяву, в якій наголошується, що “спровокований БЮТ конфлікт у парламенті – невдала спроба відволікти увагу від розслідування корупційних діянь уряду Тимошенко”.

Корреспондент.net наводить повний текст заяви Партії регіонів щодо вчорашніх подій у Верховній Раді.

“Партія регіонів рішуче засуджує дії так званої опозиції з блокування і зриву роботи Верховної Ради України. Агонія пораженців – таке враження справляють сьогодні дії опозиції в парламенті.

Замість того, щоб вносити до сесійної зали пропозиції щодо вдосконалення проектів законів, радикали від опозиції таємно, під полою, в мішках вносять до приміщення Ради знаряддя вуличного розбою – металеві прути, арматуру, ланцюги.

Радикали від опозиції таємно, під полою, в мішках вносять до приміщення Ради знаряддя вуличного розбою

Замість конструктивної критики, виступати з якою – призначення опозиції, – ескалація штучно створюваного протистояння з єдиною метою: зірвати прийняття бюджету, загальмувати поступальний процес законодавчого реформування економіки, діючи за принципом політичних провокаторів – чим гірше, тим краще.

Найгірший приклад такої поведінки продемонстрували 16 листопада ц.р. в парламенті провокатори від опозиції. Застосувавши улюблений прийом торпедування парламентської роботи – блокування президії, призвідники безладів поводилися агресивно, зухвало, прагнучи викликати фізичне протистояння. І коли виникла спровокована ними банальна бійка, бютівці були готові пустити в хід припасений заздалегідь бойовий металобрухт.

Коли виникла спровокована ними банальна бійка, бютівці були готові пустити в хід припасений заздалегідь бойовий металобрухт

Ефективна та цілеспрямована робота парламентської більшості щодо законодавчого забезпечення адміністративної, податкової, пенсійної та інших реформ категорично ніколи не влаштовувала прихильників Ю. Тимошенко, які, будучи при владі, довели країну до катастрофічного соціально-економічного та фінансового стану, перетворили владу і бюджет країни на джерело особистого корупційного збагачення.

Сьогодні, коли правоохоронні органи почали рішуче і послідовно розслідувати корупційні діяння, крадіжки та відвертий кримінал з боку БЮТ і особисто Ю. Тимошенко, хуліганська опозиція робить відчайдушні спроби переконати громадську думку всередині країни і за кордоном у “політичних репресіях” з боку нової влади.

Ми впевнені, що ці дії із захисту вузькопартійних і суто особистих інтересів купки корумпованих керівників БЮТ не отримають ніякої підтримки і розуміння як серед активних учасників політичного процесу, так і серед пересічних громадян.

Для ПР принципово важливо, щоб всі порушники закону, незалежно від їх посад і політичних переваг, відповіли за свої злочини

Партія регіонів звертає увагу на той факт, що озвучені опозиційними депутатами причини блокування трибуни, а нібито йдеться про виклик Ю. Тимошенко в ГПУ, є нічим іншим, як тиском на слідство. Спроба опозиції здійснити такий тиск на слідство – це недемократично і незаконно. Ми вкотре наголошуємо, що для ПР принципово важливо, щоб всі порушники закону, незалежно від їх посад і політичних переваг, відповіли за свої злочини.

Цілком зрозуміле прагнення партії переможених відвернути увагу депутатського корпусу, широкої громадськості від вирішення нагальних проблем. Виключно для того, щоб виторгувати поблажливість до злодійкуватих чиновників з когорти Ю. Тимошенко. Спочатку опозиція намагалася прикривати свої непристойні діяння димовою завісою петард, які вони таємно вносили в Раду і підривали під куполом парламенту.

Чого чекати завтра? Бютівця із заточкою і кастетом?

Ніхто не забув як у квітні поточного року, коли спливли назовні і стали надбанням громадськості корупційні деталі і кримінальне підґрунтя газових домовленостей Тимошенко, прихильники БЮТ організували масове побоїще в стінах парламенту з використанням димових шашок. Сьогодні, коли Генеральна прокуратура тільки порушила кримінально справу за фактом незаконної розтрати урядом Тимошенко сотень мільйонів доларів від продажу квот на викид парникових газів, бютівці запасли як свої основні “аргументи” металеві ланцюги, арматуру і замки.

Чого чекати завтра? Бютівця з заточкою і кастетом?

Кожен неупереджений спостерігач драматичних подій у ВРУ ввечері 16.12.2010 р. розуміє, що основною метою спровокованого БЮТом побоїща є банальне прагнення не допустити заслуховування парламентом оглушливо викривальних результатів звіту комісії Міністерства фінансів і міжнародних аудиторів з перевірки фактів крадіжки бюджетних коштів урядом Тимошенко.

Гасло Майдану – “Закон один для всіх” – так і не став чільним для представників партії, лідером якої є Тимошенко

Аморальність позиції і заяв БЮТ стає особливо помітною на тлі початку судового процесу у справі бютівського депутата Лозінського, обвинуваченого в нічим не спровокованому жорстокому вбивстві селянина В. Олійника.

ПР з жалем констатує, що гасло Майдану – “Закон один для всіх” – так і не став чільним для представників партії, лідером якої є Тимошенко. Поки Тимошенко вручну “керувала” державним бюджетом, в результаті чого навіть зарубіжна аудиторська компанія, яка перевіряла діяльність уряду за період 2008-2009 років, була вражена масштабами злодійства і корупції, клерки рангом нижче також “покористувалися” у своє задоволення. Закономірно, що в результаті країна втратила перспективу отримання сотень мільйонів від Кіотських протоколів, а наслідком нелюдських вчинків “недоторканних” рангом нижче стала смерть ні в чому невинної людини.

Партія регіонів вкотре підтверджує свою прихильність цивілізованому політичному діалогу, який відкидає ультиматуми, провокації і шантаж. Ми відкидаємо будь-які форми і методи політичного тиску на правоохоронні органи, ЗМІ і будь-які спроби спровокувати психоз, викликати напруження в суспільстві.

Закликаємо лідерів опозиції, весь депутатський корпус до чесного і відкритого обговорення шляхів подолання кризи, вибудовування конструктивних і толерантних відносин, досягнення злагоди в суспільстві як найважливішої умови поступального, динамічного розвитку країни”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня