Бютівець Кравчук заявив, що регіоналу Цюркові потрібно працювати “викидайлом”

Бютівець Кравчук заявив, що регіоналу Цюркові потрібно працювати Народний депутат України від фракції БЮТ-Батьківщина Василь Кравчук заявив, що народному депутату від Партії регіонів Петру Цюркові потрібно працювати “викидайлом”.

“Цюркові потрібно працювати “викидайлом” десь в барі або на ринку, а не висиджуватися у Верховній Раді”, – сказав Кравчук в телефонній розмові з УНІАНом.

Він також зазначив, що у вчорашній бійці в парламенті брали участь близько 60 депутатів-регіоналів. “Якщо таким шляхом будуть вирішуватися надалі політичні питання, то далеко не підемо”, – переконаний представник БЮТ.

Також Кравчук додав, що зараз перебуває в лікарні Феофанія з діагнозом “струс мозку”.

Водночас, народний депутат від Партії регіонів Петро Цюрко сьогодні вранці заявив, що бійки вчора у Верховній Раді не було. “Я іноді вдягаю светр або гольф. Я був у піджаку, але мене смикнули за комір і зірвали піджак. Хто більше брав участі в інциденті, хто менше. Ми не билися. Я вам усе сказав”, – зазначив Цюрко у коментарі журналістам.

Як повідомлялося, наразі у лікарні перебувають четверо депутатів від БЮТ, постраждалих у вчорашній бійці у Верховній Раді.

Нагадаємо, що депутати фракції БЮТ-Батьківщина вирішили звернутися до Генпрокуратури з вимогою притягнути депутатів від Партії регіонів до відповідальності.

Опозиція звинуватила в організації масової бійки в парламенті Президента Януковича, спікера ВР Литвина і прем`єра Азарова. Сам же Янукович засудив бійки між народними депутатами.

***

Учора, 16 грудня, парламентарії з фракції БЮТ-Батьківщина протягом усього дня блокували трибуну і президію парламенту з вимогою припинити політичні репресії проти лідера партії Батьківщина, колишнього прем`єр-міністра Юлії Тимошенко. До кінця робочого дня опозиціонери навіть повідомили про намір ночувати в парламенті, заблокувавши двері до сесійної зали стільцями та ланцюгами. Однак, близько 19:10 їхні наміри несподівано і жорстко припинили народні депутати від фракції Партії регіонів.

Регіонали прорвалися до президії парламенту і влаштували масове побоїще. Парламентарії з більшості, зокрема, Олександр Волков, Олег Царьов, Владислав Забарський і Ельбрус Тедеєв силовим шляхом змусили депутатів від опозиції залишити президію. Через бійки в лікарні у Феофанію було доставлено п`ятьох депутатів від БЮТ: Володимира Бондаренка, Михайла Волинця, Юрія Гнаткевича, Євгена Суслова і Василя Кравчука.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня