Представники БЮТ у Волинській області в понеділок протестуватимуть біля будівлі обласної прокуратури

Представники БЮТ у Волинській області в понеділок протестуватимуть біля будівлі обласної прокуратуриПредставники БЮТ у Волинській області на знак протесту проти політичного та кримінального переслідування Юлії Тимошенко у понеділок планують акцію протесту біля будівлі Волинської обласної прокуратури.

Про це повідомив лідер ВО Батьківщина у Волинській області Анатолій Грицюк.


“Ми закликаємо всіх патріотів області підтримати наші дії і сказати нинішній владі та президенту:” Ганьба! Руки геть від Юлії Тимошенко! І вас, шановні журналісти, ми теж запрошуємо 20 грудня о 10:00 годині взяти участь в цій акції “, – закликав лідер Грицюк.

Він також поінформував, що, якщо політичні репресії проти опозиції не припиняться, то відповідне рішення від своєї політичної сили він озвучить на сесії обласної ради 22 грудня нинішнього року.

***

Як повідомлялося, в середу стосовно Тимошенко Генпрокуратура порушила кримінальну справу за розтрату коштів, виділених в рамках Кіотського протоколу.

“Як з`ясувалося сьогодні, в Генпрокуратурі терор проти опозиції триває. Щойно у слідчих я з`ясувала, що стосовно мене особисто порушено кримінальну справу за те, що нібито екологічні гроші були направлені в кризу на пенсії”, – сказала Тимошенко.

За її словами, слідчі Генпрокуратури хотіли пред`явити їй обвинувачення, але не зробили цього, оскільки за процедурою для такої слідчої дії необхідна присутність адвоката.

Тимошенко підкреслила, що вже отримала повістку на черговий допит у понеділок, 20 грудня, о 14:00, на який вона прийде з адвокатом.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня