Опозиція залишила засідання погоджувальної ради Верховної Ради

Опозиція залишила засідання погоджувальної ради Верховної РадиГолова фракції Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина Іван Кириленко та заступник голови Верховної Ради Микола Томенко покинули засідання погоджувальної ради парламенту.

Вони вийшли з залу, в якому засідає погоджувальна рада, після виступу Кириленка із заявою від імені фракції. За словами Кириленка, опозиція відчуває утиски з боку більшості, що робить неможливою її парламентську роботу.

БЮТБ вимагає ухвалення закону про опозицію та притягнення до кримінальної відповідальності винуватців бійки в сесійній залі 16 грудня.

“Ми вимагаємо кримінального покарання учасників нападу на депутатів від опозиції, які безпосередньо били людей, і особливо тих з них, хто не вперше брав участь у побитті. У разі відсутності результативних кримінальних справ ми будемо наполягати на відставці генерального прокурора”, – сказав він.

Крім цього, БЮТБ вимагає звільнення із займаних посад міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського та генерального директора Укрспецекспорту Дмитра Саламатіна, які також є депутатами від ПР і брали участь в цій бійці.

“Проігнорувавши цю вимогу, керівництво виконавчої вертикалі візьме на себе політичну відповідальність за напад”, – додав Кириленко.

Раніше члени фракції БЮТ звернулися до Генеральної прокуратури із заявами про притягнення до відповідальності осіб, які завдали їм фізичних ушкоджень під час блокування сесійної зали Верховної Ради.

Претензії висунуті сімом депутатам з Партії регіонів – Дмитру Саламатіну, Петру Цюрку, Олександру Пеклушенку, Анатолію Горбатюку, Вадиму Столару, Олександру Волкову та Олегу Царьову.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня