БЮТ і НУНС прийняли рішення об’єднатися

БЮТ і НУНС прийняли рішення об’єднатисяДо кінця тижня в парламенті буде створена об`єднана опозиція.

Про це повідомив голова Тернопільської обласної організації ВО Батьківщина, народний депутат Василь Деревляний.

За його словами, на спільному засіданні парламентських фракцій БЮТ і Наша Україна-Народна самооборона в п`ятницю, 17 грудня, було прийнято рішення не ходити на засідання Верховної Ради, проводити акції протесту в регіонах спільними зусиллями, а також розпочати формування об`єднаної опозиції.

“На цьому тижні буде зачитано спільну заяву з усіма підписами всіх народних депутатів, які увійдуть в цю опозицію”, – заявив Деревляний.

За його словами, до складу опозиції увійдуть представники Батьківщини, Нашої України, а також партій, які входять у БЮТ чи були створені колишніми представниками Нашої України, зокрема За Україну!.

За даними Деревляного, також в об`єднану опозицію увійдуть представники Української народної партії. “У суботу також відбувалися консультації. Члени УНП брали в них участь і заявили свою позицію, що потрібно єдиним фронтом боротися з режимом Януковича”, – повідомив народний депутат.

Як повідомлялося, раніше лідер Європейської партії України Микола Катеринчук заявив, що опозиційні політичні сили розпочали консультації щодо об`єднання.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня