ГПУ не виключає арешту Луценка

ГПУ не виключає арешту ЛуценкаГенпрокуратура пропонує екс-главі МВС Юрію Луценку негайно розпочати ознайомлення з матеріалами кримінальної справи стосовно нього, в іншому разі йому буде змінений запобіжний захід з підписки про невиїзд на арешт, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури в понеділок 20 грудня.

Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури закінчило досудове слідство кримінальної справи за звинуваченням Луценка та Леоніда Приступлюка, проте екс-глава МВС так і не взявся до ознайомлення з матеріалами справи, повідомляє прес-служба.


“У той же час Луценко в друкованих ЗМІ і на телебаченні дає певні коментарі з приводу цієї кримінальної справи. Така поведінка обвинуваченого Луценка свідчить про навмисне затягування ним термінів у кримінальній справі і робить неможливим направлення справи до суду”, – йдеться в повідомленні.

“У зв`язку з цим Генеральна прокуратура пропонує Луценкові негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою або для складання протоколу про відмову ознайомитися з матеріалами. У разі подальшого ухилення Луценка від явки до слідчого і зловживання своїми процесуальними правами обвинуваченого, Генеральною прокуратурою буде вирішено питання про заміну йому запобіжного заходу з підписки про невиїзд на утримання під вартою “, – підкреслює прес-служба.

18 грудня Луценко стверджував, що слідчі Генеральної прокуратури ще не надали йому для ознайомлення матеріали порушеної стосовно нього кримінальної справи.

Як повідомлялося, 13 грудня Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ Луценка і співробітника цього міністерства Леоніда Приступлюка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня