Грач хоче повернутися до КПУ

Грач хоче повернутися до КПУНародний депутат України Леонід Грач просить Центральну контрольну комісію Комуністичної партії переглянути рішення Президії партії щодо його виключення з партійних рядів.

Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, посилаючись на інформацію з прес-служби депутата.

“У зв`язку з тим, що з боку Президії ЦК не було здійснено ретельного аналізу пред`явлених мені звинувачень і ініційована розправа з боку керівництва ЦК на догоду олігархічним інтересам Партії регіонів, прошу переглянути рішення Президії ЦК Компартії України від 16 грудня 2010 року про виключення мене, Грача Леоніда Івановича, з лав Комуністичної партії України”, – заявив нардеп.

Грач: … прошу переглянути рішення Президії ЦК Компартії України від 16 грудня 2010 року про виключення мене, Грача Леоніда Івановича, з лав Комуністичної партії України.

“Виключення мене з партії вважаю необґрунтованим, таким, що суперечить Статуту КПУ, прийнятим на догоду Партії регіонів, яка має намір розгромити республіканську партійну організацію як активну політичну силу в Криму”, – додав він.

При цьому політик підкреслив, що “з грудня 2008 року з боку керівників ЦК був тиск на кримських комуністів на підставі сфабрикованих, непідтверджених звинувачень: “Грач активно агітує за Тимошенко, Грач зустрічається з американцями, і це шкодить справі партії, Кримський реском ініціює вихід із Компартії і т.д. “

Грач: Виключення мене з партії вважаю необгрунтованим, таким, що суперечить Статуту КПУ.

Нагадаємо, раніше Грач був виключений з Комуністичної партії України і з фракції комуністів у Верховній Раді.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня