Тимошенко вийшла з Генпрокуратури разом із Луценком

Тимошенко вийшла з Генпрокуратури разом із ЛуценкомЛідер ВО Батьківщина Юлія Тимошенко вийшла після допиту в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України як обвинувачена у справі про нецільове використання коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу.

При цьому вона повідомила, що відтепер Генпрокуратура буде її допитувати щодня. “Сьогодні у Генеральній прокуратурі вирішили, що допитувати мене треба щодня”, – сказала Тимошенко.

За словами Тимошенко, в той час, як “повністю провалена економічна політика, провалено всі реформи”, владі необхідно “прибрати конкуренцію через Генпрокуратуру”.

Тимошенко наголосила, що в нинішньої влади є всі важелі для “політичних репресій”. За її словами, генеральний прокурор Віктор Пшонка є родичем Президента України, а брат генпрокурора – одним із керівників Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

“Я вкотре хочу наголосити, що у них ці плани не здійсняться…, бо сьогодні їх діяльністю не задоволені люди”, – заявила Тимошенко.

Вона також повідомила, що Генпрокуратура розширила слідчу групу, яка розслідує кримінальну справу щодо неї. “Вже десятки людей розслідують цю надуману справу про те, що я людям в кризу виплатила пенсії”, – сказала політик.

Крім того, лідер партії Батьківщина повідомила, що Генпрокуратура в середу “розширила кількість адрес, за якими вона може перебувати”.

“Власне, це є абсурдом і нічого спільного з правосуддям не має”, – заявила Тимошенко.

Практично одночасно з Тимошенко з будівлі Головного слідчого управління Генпрокуратури вийшов екс-міністр МВС, лідер Народної самооборони Юрій Луценко, який приходив до слідчих для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи стосовно нього.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня