МВС: Під виглядом Дідів Морозів до українців приходять різні шахраї

МВС: Під виглядом Дідів Морозів до українців приходять різні шахраїМВС України попереджає громадян про можливі факти шахрайства з боку людей під виглядом Дідів Морозів та колядників і просить бути пильними, щоб не стати жертвою правопорушень.

“Під виглядом Дідів Морозів та колядників приходять до приміщення громадян різні шахраї”, – сказав сьогодні на брифінгу в Києві перший заступник начальника департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Салімський.

Він наголосив, що міліції необхідно проінформувати громадян про такі факти, щоб люди були пильними і не пускали у свої будинки сторонніх людей.

Крім того, Салімський попросив українців святкувати новий рік так, щоб не заважати своїм сусідам. “Не треба заважати сусідам, треба щоб менше було правопорушень”, – сказав він.

Також він зауважив, що, зокрема, в новорічну ніч міліція щорічно зазначає про зниження кількості вуличних злочинів: якщо в будні дні в грудні відбувається в Україні за добу 9-11 тисяч правопорушень, то з 1 січня – близько 7 тисяч.

Нагадаємо, сьогодні Салімський також повідомив, що забезпечувати охорону громадського порядку в новорічну ніч будуть понад 15 тисяч співробітників міліції.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня