Янукович, Азаров і Литвин помолилися з нагоди завершення 2010 року

Янукович, Азаров і Литвин помолилися з нагоди завершення 2010 рокуСьогодні, 24 грудня, на Володимирській гірці в Києві за участю керівництва країни відбувся подячний молебень з нагоди закінчення 2010 року.

Молебень проводив предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Володимир.

Звертаючись до присутніх, митрополит Володимир зазначив, що сьогоднішнім молебнем віруючі дякують Богові за ласку, яку “він щедро роздавав людям” і просять благословення на новий 2011 рік. “Хай пошле нам згоду, мир і добробут і хай ніколи не залишає святою милістю людину, яка звертається до Бога”, – сказав він.

У церемонії взяли участь Президент України Віктор Янукович, прем`єр-міністр Микола Азаров, голова Верховної Ради Володимир Литвин, постійний представник Президента в парламенті Юрій Мірошниченко, члени Кабінету міністра, секретар РНБО Раїса Богатирьова, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, а також російський бізнесмен Вадим Новінський.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня