Генпрокуратура звинувачує Луценка у зловживаннях на 360 тисяч гривень

Генпрокуратура звинувачує Луценка у зловживаннях на 360 тисяч гривеньГенпрокуратура звинувачує екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка у зловживанні на суму 360 тисяч гривень.

“Сума, яку ставлять у провину колишньому міністру внутрішніх справ України, становить 360 тисяч гривень”, – повідомив перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін сьогодні на прес-конференції в Києві.

Як повідомлялося, 22 грудня Луценко заявив, що небажання ГПУ видати йому для ознайомлення всі 23 томи його кримінальної справи може свідчити про махінації з ними. “Слідство стверджує, що справа складається з 23 томів, але ні мені, ні моєму адвокату, ні іншому обвинуваченому, який також проходить в справі, ні його адвокату ці 23 томи не пред`явлені. Очевидно, з ними відбуваються якісь махінації, як то було під час слідства”, – сказав екс-міністр після відвідування Слідчого управління ГПУ.

Водночас він відзначив, що йому видали для ознайомлення лише перший том, а також додав, що в матеріалах, які він уже бачив, присутні “абсурдні, і навіть смішні речі”.

Нагадаємо, 13 грудня Головне управлінням з розслідування особливо важливих справ ГПУ завершило досудове слідство у кримінальній справі за звинуваченням Луценка і колишнього співробітника МВС Леоніда Приступлюка.

Луценко звинувачується у заволодінні, за попередньою змовою з Приступлюком, шляхом зловживання службовим становищем державними коштами на суму понад 238 тисяч гривень і у перевищенні службових повноважень, внаслідок чого державі завдано матеріальних збитків на суму понад 130 тисяч гривень. Зокрема, кримінальна справа стосується влаштування на роботу і присвоєння звань колишньому водієві Луценка Приступлюку.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня